Dünya'ma HOŞGELDİNİZ ... !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya'ma HOŞGELDİNİZ ... !

Yepyeni Arkadaşlık, Paylaşım ve Chat Mekanınız

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gece ve gül:

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Gece ve gül: Empty
MesajKonu: Gece ve gül:   Gece ve gül: Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 2:38 pm

Bir gece, bir mum ve bir gül, resimledim ve sizlere sundum. Bu gül resimleri nasıl ve neden çekildi merak ederseniz resimlerin sonunda bu işin nasıl olduğu anlatılıyor. Bir bakarsınız. Gül resimleri şimdi:
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_1
Gece - gül - mum ışığı[url=][/url]
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_2
Gece - gül - mum ışığı
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_3
Gece - gül - mum ışığı
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_4
Gece - gül - mum ışığı
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_10
Gece - gül - mum ışığı
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_6
Gece - gül - mum ışığı
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_7
Gece - gül - mum ışığı
Gece ve gül: Mg_gul_resimleri_8
Gece - gül - mum ışığı
Eğer bu gül resimlerini sevdiyseniz gelelim macerasına:
Bir akşam evde oturduk sohbet ettik, sonrasında bir arkadaş ile msn de sohbet edeceğiz, geleceğim demiştim, tam kalktım bilgisayarın başına gideceğim elektirikler kesilmesin mi?…
Ne yapalım beklemek zorunda kaldım. Tabii bekledik bir süre sonrasında beklerken bir mum yaktık ev aydınlansın diye. Mumu televizyonun üzerine koydular hani biraz yüksek olsunda ev daha da aydınlansın. Be o arada fark ettim ki televizyonun üzerinde bir gül var yapay bir kırmızı gül. Bir den aklıma geldi; gece, mum ve gül güzel bir ortam oluşturuyor.
Fotoğraf makinasını istedim ve geldi. Ama fotoğraf makinası ile birlikte elektrikler de geldi. Ama ben pes etmedim. Aklıma parlak bir fikir geldi, hemen lambaları söndürdüm ve yine mum ışığında kaldık.
Neyseki artık herşey dijital ( digital ), aldım fotoğraf makinasını biraz eski model olsada iş görür dedim ve başladım değişik açılardan bu gülün resimlerini çekmeye, farklı ayarlarda çekim yaptım.
http://www.veysel.liyiz.biz
hasret6565

hasret6565

Gece ve gül: Empty
MesajKonu: Geri: Gece ve gül:   Gece ve gül: Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 2:20 am

BİRKIRMIZI GÜL HER ZAMAN HAYATINIZA RENK KATARUNUTMAYI....

Gece ve gül:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-