Dünya'ma HOŞGELDİNİZ ... !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dünya'ma HOŞGELDİNİZ ... !

Yepyeni Arkadaşlık, Paylaşım ve Chat Mekanınız

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

komik Mesajlar

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

komik  Mesajlar Empty
MesajKonu: komik Mesajlar   komik  Mesajlar Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 1:15 pm

Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.

Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?

Sayin abone... Aradiginiz istikamete dogru bütün hatlar doludur. Lütfen baska istikamete dogru telefon ediniz

Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir

Yasamaya ayri, yürütmeye ayri zaman mi ? Ben darbe kullaniyorum. Yikiyorum. Çikiyorum

Çocugun biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis. Annesi de: -Olum hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince çocuk: Ama anne bu sampuanda "kuru saçlar için" yaziyor!!!

Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Çok zevkli oluyor...
http://www.veysel.liyiz.biz
sevdamavidir

sevdamavidir

komik  Mesajlar Empty
MesajKonu: Geri: komik Mesajlar   komik  Mesajlar Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 1:03 pm

PAYLAŞIM İÇİN TŞKLER güzel

komik Mesajlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik resimler: